zpět na úvodní stránku
je cyklus fotografií, ve kterém jsem se snažil zachytit svýma očima (a fotoaparáty Nikon F65 a Panasonic FZ30) město Slavičín, ve kterém nyní již 8. rokem přebývám. Vytýčil jsem si dva cíle: 1. vyhnout se fotografiím pohlednicového typu a představit "mé" město netradičně, přičemž snímky budou mít i nadále "informační" hodnotu, a to především jako celek. Nakolik se mi to podařilo, už posuďte sami. Za druhé jsem chtěl, aby na každé fotografii byl zachycen nějaký pohyb, který by vyjadřoval myšlenku "živého města". Tak tady se dá téměř s matematickou přesností určit, jak jsem byl úspěšný. V tuto chvíli to je 70 % (7 snímků z 10)... No, uznávám, mohlo to být lepší ;-)
   Možná si říkáte, co ty dva otazníky. Jde o to, že od 12.ledna roku 2007 si budete moci snímky prohlédnout "naživo" v minigalerii cukrárny Jasmín ve Slavičíně (tímto jste srdečně zváni, výstava potrvá přibližně do půlky května téhož roku). A jelikož je možno vystavit 12 snímků, dvě místa zůstala volná, ale já věřím, že se podaří zaplnit.
   Pokud byste chtěli přidat pár slov k snímkům, můžete je poslat buďto na tom.heczko[zavináč]atlas[tečka]cz (ach, ti spameři...), příp. na ICQ 296224484.
 
          Díky za Vaší návštěvu
2006 © Tom Heczko
Skenování negativů      Fotografování svateb      Galerie volné tvorby